Od šokovanej ovečky k okrídlenému tátošovi.

01.12.2010 15:22

 

Podobne ako Jana z Arku v 15 storočí vo Francúzku aj Quebecká lekárka Dr Guylaine Lanctot  zatriasla akademickou medicínou po vydaní jej knihy Zdravotnícka mafia. Jana z Arku za to zaplatila životom, pani Lanctot právom praktizovať medicínsku profesiu. Vďaka disciplinárnemu konaniu prichádza lekárka  o svoju aprobáciu. Jej kniha primárne kritizuje vplyv farmaceutického priemyslu, nebezpečenstvo za plošnou vakcináciou a odmietanie efektívnosti komplementárnej medicíny zo strany akademickej lekárskej vedy. Pred vydaním knihy Lanctot opustila svoju kliniku, oblasť phlebologie venovanej cievnym chorobám. Žije na farme pri Montreale a venuje sa organizácii seminárov  o liečení. Jej odkaz je jednoduchý, ale ťažšie sa presadzuje v praxi.  Môžeme sa transformovať len  vďaka upúštaniu našich strachov prostredníctvom sebauvedomenia sa a  aplikovanej spirituality. Len my sa rozhodujeme múdro na trase, ktorou sa vydávame.
Ak pochádzame z jedneho energetického zdroja, tak aj my sme tá energia. Len sme jednoducho zabudli, kto sme v skutočnosti. Sme božskí.  Sme bohyne. Ak som kvapka v rieke, tak som aj danou riekou.  Je čas prestať myslieť na Boha ako na bradatého, nedostupného  muža s veľkou palicou hore na nebesiach.  Čistá Láska s veľkou palicou? Ak dodržujem  pravidlá jeho miestodržiteľov, tak sa dostanem do neba.... To predsa nedáva zmysel. Lanctot poukazuje na rozdelenosť  v ľudstve prejavujúca sa v bielej a čiernej ovečke. Biela ovečka sa  podriaďuje  vonkajšej autorite, vedie ju strach a dostáva za to 3 mrkvy: peniaze, prestíž,  moc. Ak vonkajšiu autoritu  ovečka nedodržuje, ide o jednu z tých čiernych, ktorá riskuje trest v podobe palíc: manipulácia, zákony alebo vazenie, prípadne smrť. Ak sa chceme oslobodiť ako okrýdlený tátoš, musíme sa do seba ponoriť, aby sme uvideli, kým naozaj sme. Od hustej, ťažkej ovce sa posúvame k ľahkej a rýchlej frekvencii tátoša, transformácia ho oslobodí z otroctva. Lanctot sa zastáva aj výsledkov práce Gaston Naessens, ktorý sa preslávil teóriou somatidov a ich vplyvom na zdravie. Naessens  zistil, že tieto malé čiastočky v krvi ako v v stromoch a rastlinách sú nezničitelné. Ak sú tieto častice našou súčasťou, tak z toho vychádza, že táto časť nášho ja je predsa nezničitelná. Pre dosiahnutie vibračnej transformácie Lanctot odporúča 3 stupňový proces: prebudenie, zámer a identifikácia. Najprv sa musí prebudiť vnútorná múdrosť, ktorá prichádza vo forme vyššej bytosti. Následne musíme jasne naformulovať, čo nám bráni byť šťastný a zdravý. Musí to byť jasná otázka, aby telo odpovedalo. Na záver prichádza identifikácia v podobe vylúčenia intelektu i vstupu do emócie. Telo zodpovie na to, že kde sú jeho bloky. Choď do bolesti a opíš ju. Priblíž sa jej až kým sa neobjaví skrytá emócia pod symptómom. Dovoľ si to plne zažiť. Možno budeš mať nepríjemné pocity, ale neprestávaj až do okamihu pocitu, že by si najradšej zomrel.  Lanctot hovorí, že sa to nestane. Je to totiž ilúzia.  Proces  v tebe zanechá radosť a ľahkosť. Potom sa poďakuj sebe za to, čo si dosiahol.Čo je pre nás naplánované? 90% našich denných myšlienok a konania je determinovaná strachom.  Vlastnícky patriarchát využíva naše správanie ovečky, ktorá nie je schopná rozhodnutia. Podľa Lanctot 1% populácie (medzinárodni finančníci) vykorisťuje 99%  ľudstva. Sme programovaní  dodržovať pravidlá, ktoré táto elita vymyslela.
Vízia nie je  veľmi lákavá.  Smerujeme k Novému svetovému poriadku, svetovej diktatúre, kde globalizácia sa využíva skôr na kontrolu než na pozitívne účely. Chudoba v Afrike  bola do značenej miery vytvorená IMF. 70% populácie bude jej obeťou a ostatných dorazia vakcíny a AIDS. Lanctot tvrdí, že HIV nemá nič dočinenia s AIDS, myslí si, že sa vytvoril v laboratóriách. AIDS je podľa definície nevyliečitelný.  Tí, ktorí  ho majú sú úplne obraní o nádej zotavenia. AIDS je syndróm 25 ochorení a nefungujúceho imunitného systému, ktorý nefunguje z dôvodu podvýživy, legálnej či nelegálnej medikamentóznej liečby, stresujúcich podmienok a neexistencie zmyslu v živote človeka. Lanctot nie je jediný kričiaci hlas. Filozof, mierový aktivista,  lingvista Noam Chomsky taktiež hovorí o formovaní NWO. Severoamerické médiá vníma ako stroj propagandy. Elita   manipuluje verejnou mienkou, zároveň  ľudí natoľko zmetie, že nie sú schopní  ucelenej odpovede na okolité dianie.
Lanctot ide ďalej. V Európe hovorila s ľudmi, ktorí sa už dali aj čipovať. Dokonca niektorí pacienti s alzheimerom sa stali pokusným králikom a je im nakecané, že je to v ich záujme.  Bankové karty je prvý krok... Nie som proti technológii len úmyslu za tým. I keď nie sú všetci zástancami konšpirácie, ale paranoja by mohla byť začiatkom prvého stupňa uvedomenia sa.  Je viacero krokov, ktoré nám pomôžu znovunadobnúť vlastnú suverenitu od zajtra bez toho, aby sme porušili čo i len jeden zákon.

Posun k raju na Zemi.

Ešte kým zabalíš svoj statok a odídeš do lesa, Lanctot navrhuje nasledovné  kroky k znovunadobudnutiu osobnej suverenity. Nesmerujeme k Armagedonu ani k  inej apokalypse, ale musíme si uvedomiť, že tajnostkárstvo nahráva skôr autoritám. Našim mlčaním vyjadrujeme súhlas a to vo všetkých častiach života. Je čas vypustiť do éteru aj rodinné tajomstvá, ktoré nás zaťažovali. Nedávajme tým ľuďom  naše peniaze, ktorým najmenej dôverujeme.

V prvom rade musíme povedať NIE  nasledovnému:


1) Boj: prestaň bojovať so sebou a s inými. Neviň svojich rodičov. Vždy si uvedom, či niečo robíš z lásky alebo zo strachu. 

2) Karty: Žiadne kreditné karty. Nič nie je na tom nelegálne, ak odmietnete banky, platbu úrokov, čo umožňuje obohatenie sa istým skupinám  bez práce.  

3)Konzumerizus:  Kupuj lokálne. Kúp si farmu alebo podporuj priamo výrobcu, aby si sám rozhodoval o pôvode jedla. Nepodporuj multifirmy. Hystéria  nízkej ceny vyústi  do likvidácie vlastneho priemyslu a obchodu.

Lanctot navrhuje tvorbu zdrojov, ktoré zabezpečia život v harmónii so Zemou, ktorá nám nepatrí.

Vyslov ÁNO nasledovnému:

1) Komunita: Ľudia sa spolčia  do komunít veľkosti 300 - 2,000 jednotlivcov tak v mestách ako aj na vidieku. Barter sa stane populárnym  a nebude žiadna divoká fluktuácia  hodnoty meny. Ľudia si budú pomáhať navzájom, aby sa stali  zdravší.  Lanctot by rada videla komunity so zlatou archou, kde deti varia rodičom a staršími, ktorí ich za to učia životným nástrojom.

 2)Kruh: Každé rozhodnutie sa činí v kruhu, ktorý je o rovnosti účastníkov. V duchu sme si všetci rovní.  

3) Konsenzus:  Nemôžeš  byť osobne suverénny, ak si necháš za seba rozhodovať.  Vymeň pravidlo: ten kto ma zlato, vládne. Správaj sa k druhým ako k sebe samému.

Našu kreativitu  hatia v súčasnosti len pravidlá spoločnosti, kde žijeme. Prestaňme prosiť o slobodu a začnime sa správať ako suveréni, ktorými naozaj sme.

—————

Späť